H&R 45mm verlagingsveren

Over schokbrekers, verlagen, banden & velgen, enz...

ModeratorCOLON Moderator

BUTTON_POST_REPLY
Noedel
CCNL Member
CCNL Member
BerichtenCOLON 3747
GeregistreerdCOLON Zo Dec 21, 2008 15:40

H&R 45mm verlagingsveren

Bericht door Noedel »

Hey allen,

Kan in NL vaste verlagingsveren van 45mm bestellen, van H&R (dus wel goede kwaliteit).
Ze worden normaal zonder goca attest geleverd voor de Belgische autokeuring, maar als ik er specifiek naar vraag krijg ik er volgens de verkoper wel een attest bij.
De website: http://www.h-r-webshop.nl/webshop/verla ... a-(29329-3" onclick="window.open(this.href);return false;)

Heeft iemand hier ervaring mee, of wat raden jullie aan?
Zal dit attest wel degelijk in orde zijn?

Edit: Misschien een vreemde vraag, maar zou iemand met een onverlaagde 1.4 D-4D eens kunnen meten hoe laag de wagen hangt op het laagste punt? :P Stel dat ik te laag zou komen met deze verlagingsveren voor de keuring heeft het geen zin uiteraard :)

Wil niet zeggen dat de schroefkit direct verkocht wordt hoor :)

Grtz
Raymon
CCNL Member
CCNL Member
BerichtenCOLON 1753
GeregistreerdCOLON Ma Mrt 10, 2003 21:30

Re: H&R 45mm verlagingsveren

Bericht door Raymon »

Ik heb zelf 30mm H&R veren, qua comfort blijft het goed. Ik ben op zich wel tevreden met de veren. (hij had van mij alleen wel wat lager gemogen) Met betreft de attest etc, daar heb ik geen ervaring mee..

Edit*
Ik heb mijn veren trouwens hier vandaan, voor een mooi prijsje:
http://www.stylingheaven.com/contents/n ... 6_H_R.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Best of E9 2011 :) Sold it... en geƫxporteerd. :(

Mijn grijze muis
BUTTON_POST_REPLY